Бібліотека-філія№2 для юнацтва

Комунального закладу «Публічна бібліотека

Нетішинської міської територіальної громади»

Бібліотека-філія №2 для юнацтва розпочала свою історію 27 травня 1997 року. Протягом своєї діяльності бібліотеки 4 рази змінювала своє місце знаходження. На даний час вона знаходиться на проспекті Незалежності 31/3. Юнацтво обслуговують бібліотекарі Алла Надаховська і Оксана Сокол.

Сьогодні міська бібліотека для юнацтва це інформаційний, культурний, освітній заклад, який забезпечує реалізацію конституційного права молоді на вільний доступ до інформації, знань, залучення до цінностей національної та світової культури.

Робота бібліотеки спрямована на вивчення інформаційних потреб користувачів, створення умов для спілкування та проведення змістовного дозвілля.

Фонд бібліотеки нараховує майже 12 тис. документів. Щорічно надходить 13 назв періодичних видань. У бібліотеці діє пункт вільного доступу до мережі Інтернет. До послуг користувачів бібліотеки система каталогів і картотек.

В бібліотеці діє молодіжний клуб «Правознавець», який сприяє задоволенню різнобічних інтересів та потреб молоді у підвищенні їх правової та громадянської культури. Всі заходи проводяться в тісній співпраці з юристами, представниками громадських правозахисних організацій. Частими гостями клубу є студенти Нетішинського професійного ліцею та учнівська молодь міста. З лекціями виступають юристи Нетішинського територіального центрусоціального обслуговування, спеціалісти управління соціального захисту населення, головний спеціаліст відділу «Нетішинське Бюро правової допомоги», директор ВРАЦСу та ін.

Новою інноваційною формою роботи бібліотеки є залучення молоді та бібліотечних фахівців до участі в Інтернет-конкурсах, акціях та вебінарах.

Завдяки програмі «Бібліоміст» з 2012 року у бібліотеці діє Пункт вільного доступу до Інтернету. Це дало змогу систематизувати і наповнити новим змістом дозвілля користувачів бібліотеки.

У бібліотеці можна безкоштовно скористатися і Skype-зв’язком, отримати інформаційні і консультаційні послуги з питань вибору професії, безоплатну консультацію кваліфікованих спеціалістів-психологів у державних центрах зайнятості населення, які готові надати допомогу в цьому питанні і сприяють у працевлаштуванні, скористатися пошуком вакансій і роботи у мережі Інтернет.

При бібліотеці діє куточок регіональної інформації, де збираються відомості про місто, рішення сесій Нетішинської міської ради, інформаційні матеріали: про права людини, з роз’яснювальної роботи щодо прав виборців, з екологічних, культурних та гендерних прав, молодіжної політики.

Діяльність бібліотеки спрямована на популяризацію книги і читання, вдосконалення національно-патріотичного виховання молоді, вивчення історії нашої держави, традицій українського народу, удосконалення читання користувачів. При проведенні масових заходів працівники бібліотеки використовують нові форми роботи, які можна проводити завдяки комп’ютерному обладнанню – це онлайн-вікторини, перегляди відеороликів, презентацій, музичний супровід, онлайн-мандрівки та ін.

Користувачі бібліотеки можуть:
Безкоштовно:
  • отримати інформацію про наявність у фонді конкретного документу;
  • дізнатися про склад бібліотечного фонду за змістом та видами документів;
  • отримати консультаційну допомогу при виборі джерел інформації;
  • одержати у тимчасове користування книги;
  • відвідати різноманітні масові заходи, що проводить бібліотека (засідання клубу «Правознавець»; уроки та години краєзнавства, лекції, диспути, вікторини та ін. ), а також ознайомитись з літературою, представленою на книжкових виставках та переглядах літератури;
  • скористатись послугами мережі Інтернет;
  • спілкуватись у соціальних мережах;
  • та ін.

Бібліотека має сторінку на facebook – https://www.facebook.com/netishynmby/

Власний webсайт- http://www.netishynyunbibl.km.sch.in.ua/

Електронну адресу: netishynmub@gmail.com.

/Files/images/2024/fl/bf2/фото 1.jpg/Files/images/2024/fl/bf2/ЮБ.jpg/Files/images/2024/fl/bf2/ЮБ2.....jpg/Files/images/2024/fl/bf2/ЮБ2.jpg/Files/images/2024/fl/bf2/ЮБ2...jpg

/Files/images/2024/fl/bf2/бю№2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1210

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.