Міська бібліотека №4

вул.Солов'євська, 178

тел. 3-05-14

Історія бібліотеки с.Солов'є розпочинається з 1954 року. Розміщується вона в клубі, і нараховує близько 1 тис. книг. З 1956 року вводиться посада бібліотекаря. Першим штатним працівником стає Л.І.Пацаловська. У 1960 році під бібліотеку відводиться краще приміщення, а на посаду завідуючої призначається А.Г.Каменєва.

Зміцнюється матеріальна база, зростає книжковий фонд, удосконалюється обслуговування читачів.

З 1975 року бібліотек входить до складу Славутської централізованої бібліотечної системи.

У 1980 році с.Солов'є разом з с.Нетішин та робітничим селищем ХАЕС об'єднується у селище міського типу Нетішин.

Після того, як Нетішин став містом обласного підпорядкування порушилось клопотання про відділення від Славутської ЦБС та створення власної Нетішинської міської централізованої бібліотечної системи. Днем народження ЦБС стало 1 січня 1995 року. Система об'єднала чотири бібліотеки, однією з яких стала міська бібліотека № 4 (в минулому бібліотека с.Солов'є ).

З 1984 року і по сьогоднішній день у бібліотеці працює Брень Надія Захарівна.

Бібліотека здійснює бібліотечно-бібліографічне обслуговування читачів-жителів садибної забудови міста, основна категорія яких пенсіонери та діти.

Активно працює бібліотека по проведенню культурно-просвітницької роботи.Основними напрямками роботи бібліотеки є популяризація літератури, оперативне та якісне задоволення інтересів і запитів користувачів, проведення масових заходів, впровадження нових підходів у роботі та формування книжкових фондів. Традиційними є театралізовані свята різдвяного циклу, народні свята та обряди. Щорічно відбуваються зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, історичні уроки, круглі столи. У проведенні заходів бібліотека тісно співпрацює з Міським будинком культури.

На 01.01.2013 року фонд бібліотеки становить майже 13,6 тис. примірників, відвідують бібліотеку щороку 885 користувачів.

Кiлькiсть переглядiв: 883

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.