Графік проведення семінарів та методичних днів у 2018 році

"Структура УДК. Основні принципи, правила індексування творів друку за класифікаційною системою УДК" Семінар-практикумСічень
"Бібліотека і користувач: нестандартні підходи до обслуговування"Методичний день Лютий
"Українська література як основа духовного розвитку суспільства"Семінар Березень
"Систематизація документів за таблицями УДК"Семінар-практикумКвітень
"Простір бібліотеки: моделювання середовища читацького комфорту"Методичний деньТравень
"Ресурси і послуги сучасної бібліотеки" СемінарЧервень
"Рекомендації з впровадження УДК для бібліотек-філій Нетішниської міської ЦБС"Методичний день Червень
"Професіоналізм+креативність=сучасний бібліотекар"День фахівцяВересень
"Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності у роботі бібліотек"СемінарЛистопад
Дні професійного спілкування-Щоквартально

Методичний день

24 січня у центральній міській бібліотеці відбувся методичний день для бібліотечних працівників, на якому директор міської ЦБС узагальнила підсумки роботи бібліотек системи за 2016 рік.

Провідний методист міської ЦБС вказала на недоліки та переваги у роботі міських бібліотек та надала консультації, поради по оформленню тематичних виставок, поличок. Для залучення користувачів до читання і бібліотек пропонувались нові форми заходів з актуальних тем: патріотичного, екологічного та правового виховання.

Провідний бібліограф надала рекомендації працівникам по інформаційному наповненню розділів Веб-сайтів та проаналізувала наповнення електронних баз даних міських бібліотек за 2016 рік.

Працівник відділу організації та формування фондів та каталогів звернула увагу на план по вилученню літератури з фондів бібліотек міської системи різних причин у 2017 році. Наголосила на необхідності списання морально-застарілої літератури та проведенні заміни книг втрачених користувачами бібліотек.

/Files/images/bblotekaryam/pdvischennya_kvalfkats/SAM_6943.JPG /Files/images/bblotekaryam/pdvischennya_kvalfkats/SAM_6938.JPG


ПЛАН СЕМІНАРІВ ТА МЕТОДИЧНИХ ДНІВ У 2016 РОЦІ

Методичний день

"Робота бібліотек міської ЦБС у 2015 році" - лютий

День теорії і практики

"Світ бібліотек сьогодні: досвід зарубіжних країн" - квітень

День бібліотекаря

"Імідж сучасного бібліотекаря - професіонала" - вересень

Практикум

"Організація та використання бібліотечного фонду бібліотек" -вересень

Семінар - практикум

"Популяризація української художньої літератури" - жовтень

Лабораторія професійної майстерності

"Досвід кожного - багатство всіх" - грудень

День теорії та практики «Світ бібліотек сьогодні: досвід зарубіжних країн»

14 квітня 2016 року працівниками методичного відділу центральної міської бібліотеки був проведений день теорії та практики «Світ бібліотек сьогодні: досвід зарубіжних країн» для бібліотекарів міських філіалів.

В цей день пройшли лекції на теми: «Сучасні тенденції державної бібліотечної політики» та «Бібліотеки: потенційні можливості та основні завдання». Відбувся професійний діалог між працівниками міських бібліотек на тему «Духовні скарби наших бібліотек», на якому бібліотекарі ділилися своїми професійними здобутками, надбанням та обговорювали питання - як залишитися цікавими і затребуваними суспільством.

По закінченню дня бібліотекарями було переглянуто та ознайомлено з періодичних видань, бібліотечних сайтів та інших ресурсів Інтернету з бібліотеками США, Німеччини та Польщі.

/Files/images/bblotekaryam/pdvischennya_kvalfkats/IMG_9075.JPG /Files/images/bblotekaryam/pdvischennya_kvalfkats/IMG_9086.JPG /Files/images/bblotekaryam/pdvischennya_kvalfkats/IMG_9102.JPG


10 лютого у центральній міській бібліотеці відбувся методичний день, на якому були присутні завідувачі бібліотеками - філіями. Було проаналізовано діяльності бібліотек міської ЦБС за 2015 рік, вказані переваги та недоліки роботи у минулому році. Особливу увагу звернуто на статистичні показники роботи філій та надано методичні консультації працівникам у подальшій роботі бібліотек

/Files/images/metodichne/SAM_5867.JPG /Files/images/metodichne/SAM_5872.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.