Міська бібліотека №3

вул. Старонетішинська, 24
тел. 3-12-83

/Files/images/mdb/P1221025.JPGБібліотеку створено у 1924 році. Коли в селі почала діяти комсомольська організація, комсомольці вели роз'яснювальну роботу серед населення, навчали неписьменних писати та читати, тоді було організовано хату-читальню в будинку, що належав адміністрації млина. Завідував нею Ясій Шлаль Майорович. З 1950 року цю бібліотеку очолює Дикалова Надія Пилипівна.

Зміцнюється матеріальна база, зростає книжковий фонд, удосконалюється обслуговування читачів. У 1972 році бібліотеку села Нетішин переводять в адміністративний будинок СФГ «Нове життя», де вона займає дві кімнати.

З 1975 року бібліотек входить до складу Славутської централізованої бібліотечної системи.

В 1978 році Нетішинську сільську бібліотеку приймає і працює до сьогоднішнього дня Сівак Ніна Дмитрівна.

Після того, як Нетішин став містом обласного підпорядкування порушилось клопотання про відділення від Славутської ЦБС та створення власної Нетішинської міської централізованої бібліотечної системи. Днем народження якої стало 1 січня 1995 року. ЦБС об'єднала чотири бібліотеки, однією з яких стала міська бібліотека № 3 (в минулому бібліотека села Нетішин).

Основними напрямками роботи бібліотеки є популяризація літератури, оперативне та якісне задоволення інтересів і запитів користувачів, проведення масових заходів, впровадження нових підходів у роботі та формуванні книжкових фондів.

Бібліотека проводить активну роботу по впровадженню народних свят та обрядів. При бібліотеці діє клуб за інтересами «Чарівниця», учасники якого популяризують українську пісню, проводять свята, вечорниці, уроки народознавства, тематичні вечори.

У 2012 році ставши однією з переможниць конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ» Програми «Бібліоміст», бібліотека отримала два компютери, принтер, веб-камери та програмне забезпечення і почала надавати жителям садибної забудови міста безкоштовний доступ до Інтернету. У бібліотеці відкрито Пункт вільного доступу до Інтернету, де кожен користувач може скористатися мережею для навчання, спілкування та проведення вільного часу.

/Files/images/mdb/P1221022.JPG

Цього ж року бібліотека приєдналася до мережі Пунктів доступу громадян до офіційної інформації органів влади (ПДГ). Для користувачів відведене робоче місце з вільним доступом до Інтернету. Бібліотекар допомагає відвідувачам у пошуку необхідної інформації, надає консультації щодо роботи з мережевими ресурсами державних органів влади та управління.

На 01.01.2015 року фонд бібліотеки становить майже 16 тис. книг, відвідують бібліотеку близько 900 користувачів.

/Files/images/mdb/P1221021.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1225

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.