/Files/images/mdb/Новая панорама 1.jpg

САЙТ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Міська бібліотека для дітей створена 10 вересня 1986 року на базі Славутської ЦБС.

Декілька разів змінювала своє місцезнаходження.

З 2004 року бібліотека знаходиться за адресою пр. Незалежності 31.

До послуг користувачів – 15000 книжкового фонду та фонд періодичних видань, який щорічно поповнюється.

Щороку бібліотека обслуговує понад 2500 читачів. Завдяки програмі «Бібліоміст» з 1 вересня 2012 року до послуг користувачів сучасне комп`ютерне обладнання, пункт вільного доступу до Інтернету. З появою Інтернет-послуг значно зростає якість обслуговування користувачів, оскільки до наявних друкованих ресурсів бібліотеки додаються електронні повнотекстові видання, доступні через мережу Інтернет.

В бібліотеці створено належні умови для бібліотечного обслуговування користувачів міста, діє клуб за інтересами «Джерельце», проводиться постійна робота по налагодженню та зміцненню плідних стосунків зі школами, позашкільним установами, які працюють з дітьми.

Бібліотека підтримує тісні зв`язки з педагогічними колективами та вихованцями: шкіл, дитячої художньої школи, школи мистецтв, Будинку культури, Палацу культури, міського краєзнавчого музею, краєзнавчого центру, будинку дитячої творчості.
Пріоритетними напрямками діяльності бібліотеки є залучення дітей до книги і читання, допомога навчальним закладам в інформаційному забезпеченні навчального процесу, надання батькам і педагогам інформаційної підтримки у вихованні дітей, популяризація документів до знаменних і пам’ятних дат, організація змістовного дозвілля дітей під час канікул, надання інформаційних послуг обдарованим дітям, дітям з особливими потребами, впровадження сучасних інформаційних технологій.
Бібліотека є активним учасником реалізації проектів як всеукраїнського, так і обласного рівнів, залучаючи до їх проведення різноманітні установи та організації. Це літературно-творчі акції, програми підтримки і розвитку дитячого читання, програми літніх читань, читацькі марафони, конкурси тощо.
Бібліотекарі активно працюють над оновленням традиційних та нетрадиційних форм популяризації книги та дитячого читання, ведуть постійний пошук цікавих форм масової роботи, які б відповідали очікуванням користувачів-дітей, несли пізнавальну інформацію, були видовищними, емоційними та привабливими.
Підвищенню престижу читання сприяє Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Театралізовані свята та пізнавально-розважальні заходи: ігри, вікторини, конкурси, турніри, які проводяться протягом Тижня, є найбільш ефективною формою залучення дітей до книги.
Залученню дітей до читання сприяють також конкурс «Найкращий читач року».

Для користувачів-дітей з обмеженими фізичними можливостями як в бібліотеці, так за місцем їх реабілітації бібліотека проводить цікаві пізнавально-розважальні заходи, які проходять у дружній, теплій атмосфері.

Активно працює бібліотека в період літніх канікул з пришкільними дитячими оздоровчими таборами «Дружба», «Надія», «Сонечко» і «Струмочок». Екскурсії до бібліотеки цікаві та змістовні заходи, підготовлені бібліотечними працівниками, стимулюють інтерес дітей до книги і читання, до організації їх дозвілля в дружбі з книгою.


/Files/images/baneri/vk_logo.png


/Files/images/mdb/Плакат.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1872

Коментарi

  • Тетянка

    2014-02-04 12:44:22

    Обожнюю вашу бібліотеку. Чудове обслуговування, привітні працівники. Окрема подяка для Оксани Миколаївни за постійну допомогу у пошуку інформації, терпіння і відданість роботі....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.