/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Оцабрика.jpg Оцабрика Дмитро Павлович.

Народився 30 жовтня 1958 року у смт. Чечельник Вінницької області. Свою трудове діяльність розпочав у 1981 році на посаді інженера ПТО міжрайонної будівельної організації. В. „Управлінні будівництва Хмельницької АЕС” з 1982 року. У 1987 році на посаді головного технолога підрозділу управління будівництва ХАЕС приймав участь у будівництві і введенні в експлуатацію об”єктів пускового комплексу №1. З 1999 року розпочалася його трудова діяльність як інженера.

У 2003 році закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю керівник проектів та програм.

Під його керівництвом здано пусковий комплекс ІІ енергоблоку ХАЕС

З 2007 року голова правління відкритого акціонерного товариства „Управління будівництва Хмельницької АЕС”.

Звання „Заслужений будівельник” присвоєно у 2004 році.

********************************************************************************************************************************************

/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Шевцов.jpgШевцов Ігор Михайлович ( 29 липня 1954р. – 31 грудня 2006р.)

Народився у с.Димитрово Запорізької області. У 1980 році закінчив Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, за спеціальністю інженер-будівельник.

Свою трудову діяльність розпочав у 1971 році арматурником Запорізького заводу залізобетонних конструкцій. З 1980 року працював у підрозділах тресту „Південьенергомонтаж” майстром, виконробом, начальником Чигиринського БМУ.

З грудня 1987 року працює на будівництві Хмельницької АЕС головним інженером, а з червня 1999 року – головою правління відкритого акціонерного товариства „Управління будівництва Хмельницької АЕС”. У цьому ж році закінчив „Міжрегіональну академію управління персоналом” і отримав кваліфікацію магістра економіки та управління трудовими ресурсами.

За введення в дію першого енергоблоку Запорізької АЕС нагороджений медаллю „За трудову відзнаку”.

У 2004 році присвоєно почесне звання „Заслужений будівельник України”.

Нагороджений „Орденом за заслуги ІІІ ступеня”. У 2005 році отримав звання Почесний громадянин міста Нетішина.

Переможець Міжнародного рейтингу „Золота Фортуна” у номінації „За вагомий внесок у справу розбудови України”(2006р.)

Кiлькiсть переглядiв: 586

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.