/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Спортсмени-009.jpgБабійчук Дмитро Михайлович

Народився 14 січня 1984 року в с.Прикордонна Улашанівка Славутського району Хмельницької області. Заслужений майстер спорту України з боротьби самбо. У 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. Від 2001 року неодноразово ставав чемпіоном і призером чемпіонатів України і світу, призером чемпіонатів Європи з самбо та бойового самбо. Член збірної команди України. Працює тренером-викладачем в Нетішинській КДЮСШ.

Тренується під керівництвом ЗТУ Горохова Г.В.


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Спортсмени-007.jpgБойко Дмитро Вікторович

Народився 16 січня 1986 року в с.Полянь Славутського р-ну Хмельницької обл. Заслужений майстер спорту України з фехтування (2003р.) Неодноразовий призер і переможець першостей України, чемпіон світу серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування серед чоловіків. Член збірної команди України. На даний час студент Хмельницького національного університету.

Тренується під керівництвом ЗТУ Штурбабіна В.В.


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Дмитрук.jpgДмитрук Олена Василівна

Народилася 04 травня 1983 року у м.Славута Хмельницької області. У сфері спортивної діяльності з 1999 року. У цьому ж році виконала норматив майстра спорту України, а в 2000 році - норматив майстра спорту міжнародного класу. Виступ на рівні міжнародних змагань розпочала у 2001 році на чемпіонаті світу серед юніорів, де і стала переможницею. З 2003р. перемагає на чемпіонатах світу та Європи. З 2004 року у складі збірної команди України з пауерліфтингу. Закінчила міжнародний університет „Рівненський економіко-гуманітарний інститут” за спеціальністю – спеціаліст з фізичної реабілітації та фізичного виховання. У липні 2005 року стала срібним призером Всесвітніх ігор в м.Дуйсбург (Німеччина). На даний час тренується і виступає під керівництвом заслуженого тренера України з пауерліфтингу Рижука С.О.

Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу.

Переможниця Міжнародного рейтингу „Золота Фортуна” у номінації „За вагомий внесок у справу розбудови України”(2006р.)


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Спортсмени-010.jpgЖовнір Ольга Богданівна

Народилась 08 червня 1989 року в м.Нетішині Хмельницької області.

У 2005 році закінчила школу та вступила до Хмельницького Національного університету на спеціальність „Фізична реабілітація”. Фехтуванням займається з 2000 року. У 2003 року виконала норматив майстра спорту України з фехтування.

Неодноразова переможниця і призерка чемпіонатів України, призерка чемпіонатів світу. Чемпіонка ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні.

Член збірної команди України.

Заслужений майстер спорту України з фехтування.


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Спортсмени.jpgЗадворний Руслан Миколайович

Народився 21 квітня 1976 року в с.Симонів Гощанського району Рівненської області. Заслужений майстер спорту України з боротьби самбо. У 1999 році закінчив Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет, факультет фізичного виховання. Від 1994 року неодноразовий чемпіон України, Європи та призер чемпіонатів світу з самбо. Член збірної команди України. Працює тренером-викладачем в Нетішинській КДЮСШ.

Тренується під керівництвом ЗТУ Горохова Г.В.


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Спортсмени-005.jpgПундик Галина Василівна

Народилася 07 листопада 1987 року в с.Чотирбоки Шепетівського району Хмельницької області. У 2003 році закінчила школу та вступила до Хмельницького Національного університету на спеціальність „Фізична реабілітація”. Фехтуванням займається з 1993 року. У 2003 році виконала норматив майстра спорту України з фехтування, а в 2006 році – міжнародного майстра спорту.

Неодноразова переможниця і призерка чемпіонатів України, призерка чемпіонатів Європи, світу. Чемпіонка ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні. Член збірної команди України.

Заслужений майстер спорту України з фехтування (2007р.)


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Пилипчук.jpgПилипчук Юрій Дмитрович

Народився29 жовтня 1981 року в с.Кривин Славутського району Хмельницької області. Заслужений майстер спорту України з боротьби самбо. У 2004 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. Від 1997 року неодноразово ставав чемпіоном і призером чемпіонатів України, Європи і світу з самбо та бойового самбо. Член збірної команди України. Перший тренер ЗТУ Горохов Г.В.

На даний час працює у Києві.


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Cкрипка.jpgСкрипка Тетяна Олександрівна

Народилася 09 березня 1987 року в м.Херсон. Неодноразова чемпіонка і призерка чемпіонатів України, Європи і світу, рекордсменка світу і Європи. Член збірної команди України. Тренується під керівництвом ЗТУ Рижука С.О.

Студентка Херсонського державного університету. Мешкає у Нетішині.

Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу.


/Files/images/vidatn_dyachi_msta/Штурбабін3.jpgШтурбабін Олег Валерійович

Народився 22 липня 1984 року в м.Баку. Заслужений майстер спорту України з фехтування.Від 2001 року неодноразово ставав чемпіоном України, призером чемпіонатів світу з фехтування. Посів VІ місце в команді на ХХVІІІ Олімпійських іграх в Афінах. Член збірної команди України. Закінчив Хмельницький національний університет. Тренується під керівництвом ЗТУ Штурбабіна В.В.

На даний час працює в Києві.


Комащук Аліна Іванівна

/Files/images/vidatn_dyachi_msta/_Netishinka_Alina_Komaschuk_vzyala__sriblo_na_etapi_kubku_Svitu_1_2014_07_09_05_41_54.jpg

Аліна Комащук (24 квітня1993) - українська шаблістка, чемпіонка світу.

Золоту медаль чемпіонки світу Аліна здобула в командних змаганнях на чемпіонаті світу з фехтування 2013, що проходив уБудапешті, разом із Ольгою Харлан, Галиною Пундик та Оленою Вороніною.

У квітні 2013 Аліна здобула золоту медаль юніорського чемпіонату світу, що проходив у хорватському місті Пореч.

Станом на 2013 Аліна— студентка Кам'янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка.

В червні 2015-го на 1-х Європейських іграх у Бакукоманда шаблісток - Ольга Харлан,Олена Кравацька, Аліна Комащук - здобула золоту медаль, перемігши у фіналі італійок з рахунком 45:43.

Кiлькiсть переглядiв: 957

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.