НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА

Нетішинська міська художня школа є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом, що належить до системи позашкільної освіти, здійснює навчання та виховання дітей у позаурочний час.

Відродження національно-культурних традицій засобами образотворчого мистецтва є основним принципом роботи колективу дитячої художньої школи.

Школа працює з чітко вираженою соціальною орієнтацією: створення високохудожніх зразків мистецтва на традиціях нашого краю. Відродження національних видів образотворчого мистецтва виховують в учнів художньої школи повагу до рідної землі, народних традицій

Художня школа надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної та світової культури, готує підґрунтя для занять творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва. У школі працюють відділи: художньо-графічний, дизайн одягу, декоративно- ужитковий (класи: ткацтва, бісерування, лозоплетіння, художньої соломки).

Нетішинська міська художня школа заснована 10 жовтня 1989 року. 19 липня 1997 р. можна вважати другим днем народження закладу, Рішенням міського виконавчого комітету школі виділяється приміщення у будівлі дитячого садка №1. З 2004 року школа перейшла на 7-річний термін навчання. Тут проводяться майстер-класи, у яких беруть участь члени Національної спілки художників України.

Відповідно до Статуту Нетішинська міська художня школи проводить:

- навчально-виховну,

- методичну,

- культурно-просвітницьку роботу.

Художня школа, як естетичний заклад, відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління нашого міста.

Невід’ємною частиною культурного життя міста стали виставки творів учнів дитячої художньої школи.Похвалитися є чим: половину викладачів закладу становлять колишні випускники. Крім того вихованці художньої школи повертаються з престижних конкурсів з нагородами, медалями, грамотами , відзнаками. Кілька разів на рік виставки робіт юних митців проходять у галереї Арт-Пласт, а також спостерігати творчий ріст учнів безпосередньо у стінах рідної школи.

Директор – Степаненко Інна Володимирівна

Адреса:

м.Нетішин

вул. Михайлова, 4 (бувший д/с №1)

тел./факс (248) 3-48-44

Кiлькiсть переглядiв: 936

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.