Герб міста Нетішин

/Files/images/Neteshin_Gerb.jpg

Затверджений рішенням N1 від 11.12.1996р. сесії міської Ради. У зеленому полі срібна шестипелюсткова "квітка", у відділеній від поля золотою нитяною балкою главі лазурового кольору - три золоті трипалі соснові гілочки в один ряд. Лазуровий колір глави - символ чистоти навколишнього середовища, три соснові гілочки - символ лісів, серед яких знаходиться місто. Золота смуга (1/7 від висоти щита) - піски, на яких розташоване місто. Шестипелюсткова стилізована "квітка" - фрагмент атомного реактора ВВЕР-1000 Хмельницької АЕС, що складається з семи шестигранних касет.
Герб Нетішина являє собою щит, розділений золотою смугою (1/7 від висоти щита) на два нерівнозначні поля — меншу горішню частину із зображенням 3 трипалих соснових гілочок, розташованих у один ряд, і більшу нижню зелену із символічною срібною шестипелюстковою «квіткою». Щит завершений геральдичною короною, що вказує на славні історичні традиції поселення.
Лазуровий колір глави гербового щита — це символ чистоти навколишнього середовища, три соснові гілочки уособлюють ліси, серед яких знаходиться місто. Золота «роздільна» смуга — це піски, на яких розташоване місто. Шестипелюсткова стилізована «квітка» — це символічний фрагмент атомного реактора ВВЕР-1000


Хоругва міста Нетішин

На засіданні сесії міської ради 11 грудня 1996 р. затверджено /Files/images/Neteshin_Hor.jpgмалий герб та хоругву (прапор) Нетішина: прямокутне полотнище з співвідношенням сторін 1:1. Верхня частина шириною 1/4 від ширини хоругви - синя, нижня - зелена. У нижній частині - біла стилізована шестипелюсткова "квітка", у верхній - три жовті трипалі соснові гілочки в ряд. Від древка, знизу і справа хоругва має жовту лиштву шириною 1/12 від ширини хоругви. До речі, символ Нетішина у 1999 р. увійшов до десятка кращих гербів країн СНД.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ МІСТА

Кiлькiсть переглядiв: 1802

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.