/Files/images/panoramyi/Новая панорама 1.jpg

Читальний зал - один з головних, найбільш відвідуваних відділів бібліотеки, що здійснює опреативне бібліотечне та інформаційно-бібліотграфічне обслуговування користувачів.

Основні завдання читальногго залу:

  1. Найбільш повне задоволення запитів користувачів.
  2. Вдосконалення якості послуг, що надаються.
  3. Забезпечення збереження бібліотечного фонду.
  4. Організація тематичних виставок.
  5. Створення комфортного бібліотечного середовища.

До послуг користувачів – книги вітчизняної та зарубіжної літератури українською, російською та ін. мовами. Відділ забезпечує інформаційні потреби на наукову, довідкову, навчальну літературу з питань історії та філософії, економіки та соціології, природничих наук і медицини, мовознавства та літературознавства, фізкультури і спорту, а також твори класиків світової і української літератури та кращі твори художньої літератури сучасних авторів.

У відділі можна:

  • одержати для опрацювання необмежену кількість документів;
  • ознайомитись з книжковими виставками та переглядами літератури різноманітної тематики;
  • відвідати літературні та тематичні вечори, презентації книг, зустрічі з письменниками.

У читальному залі - найбільший у місті фонд періодики різних років видання, універсальної тематики та різнобічного читацького призначення. У відділі знаходиться довідково-бібліотграфічний апарат бібліотеки, що складається з алфавітного та систематичного каталогів, систематичної картотеки статей. У читальному залі оформлений куточок - ЦЕНТР РЕГІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ та ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР.

Наш зал має у своєму розпорядженні досить комфортні умови для роботи користувачів. Він розрахований на 60 посадкових місць за двомісними столами.

/Files/images/panoramyi/Читальный зал.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 411

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.